Seriály a filmy

21. září 2016 19:00

Je Martině opravdu špatně, nebo to předstírá, jak si myslí Marie?

Kantýnský Zdeněk (59) pozve hosty na svou milovanou chalupu a Martině se udělá špatně.

Pohodář Zdeněk provozuje kantýnu, tak by s gastronomií a pohostinstvím mohl mít zkušenosti. Navíc je nejstarší a určitě nevaří poprvé. Má rád maso a hosté u něj hladovět nebudou. A přestože mu u Marie včera chutnalo, stále věří, že vítězem by se klidně mohl stát i on. Úkol týdne mu sice pár vrásek na čele přidělá, protože s podobným pečením nemá zkušenosti, ale aspoň to nevzdává. Věrným pomocníkem v kuchyni na jeho milované chalupě, která má duši, mu bude roztomilý pejsek, který občas zaštěká, a štěkat na sebe budou ve čtvrtek i dámy.

Pomůže Alpa s cukrem?

To už tak roztomilé nebude. Proč se do sebe pustí Marie s Martinou? Moc se nemusí od začátku, ale po předkrmu z gratinované vinné klobásy s paprikou a po bramboračce s množstvím česneku se udělá Martině špatně. Marie si však myslí, že to spíš předstírá a že to s množstvím vyloučených jídel a svou vybíravostí u stolu už přehání. Martina se Mariinými otázkami cítí dotčená, mluví a mluví a opravdu skoro nic nesní. To platí i o vepřové krkovici po srbsku se zajímavým pečeným karlovarským knedlíkem, který je prý výborný. Při zábavě na dvorku, kde Zdeněk představí svůj oblíbený pétanque, Marie vypadá, jako kdyby už oblíbenou francouzskou hru někdy v minulosti trénovala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.