Seriály a filmy

12. října 2016 19:00

Kamarádi nemají co jíst, proto Katce chválí jídlo, myslí si Hana!

Studentka Kateřina překvapivě nenarazí s tatarákem, ale nezvládne polévku ani své výpečky na hlavní chod.

Benjamínek pražského týdne, vysokoškolská studentka Katka, se ve své kuchyni, kterou sdílí ještě se spolubydlící, také pěkně zapotí. A Hanka má pro nezkušenou chybující kuchařku spoustu rad. Kateřině to není moc po chuti, protože kamarádi její kulinářské pokusy vždycky pochválí, a teď tohle?! Na tatarák se těšily obě starší dámy, ale bylo v něm až moc cibule nahrubo nakrájené a servírován byl netypicky na opečené bagetě.

Kejda pro prasata...

Po určitém zklamání přišel největší šok – polévka. U stolu padala kvůli ní docela drsná slova. Hance připadá jako kejda pro prasata… Proč? Vývar se vyvařil téměř na nulu a nočky se převařily a bylo jich tolik, že připomínaly nepovedený hlavní chod, prostě katastrofa. A nijak zvlášť nedopadly ani výpečky z libové vepřové kýty, na které se prostě nemá co vypéct, navíc byly nedosolené a bez chuti. Na další knedlíky už nikdo neměl chuť, hlavně Jakub ne… Nejzdařilejší byl dezert a zábava – koktejly podávané na zahradě a mixování s šejkrem Pražákům zvedlo náladu…

Totálně rozpadlé knedlíky!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.