Seriály a filmy

19. ledna 2017 19:00

Karolína je v koncích, její známost na dálku nevyšla!

Mikrobioložka Tereza (33) má menu, jako kdyby ho poskládala z předchozích jídelníčků, i zábava je repete.

Poslední hostitelka má ke všemu vědecký přístup a o skladbě potravin toho hodně ví. Ale také umí vařit a jídlu věnuje náležitou péči. A přes její profesní úspěchy si vyslechneme i Terezin nelehký příběh, který ji potkal před čtyřmi lety. V rodinném domě v Černošicích se spoustou květin, kde žije s rodinou, se hostům líbí a také jim tu bude chutnat. Karolína už v pátek ví, že její záhadná známost na dálku nevyšla, ale s pomocí nových kamarádů se z toho otřepe.

Karolína je zklamaná

Všechny pak překvapí i pobaví skladba posledního menu, které vypadá jako skládanka z předchozích jídelníčků. Je to náhoda, ale jako kdyby si Tereza vzala (kromě Josefa) od každého jeden chod a pokusila se o jeho modifikaci nebo rovnou reparát. Bude tatarák z lososa jako v pondělí, rajčatový krém jako ve středu, „pikantně lepkavé kuřátko“ vypadá jako z Asie a borůvkový cheesecake je nejpodobnější Janině moučníku, i když celý týden se podávaly podobné nepečené dezerty s tvarohem, ovocem a mascarpone, v tom panovala vzácná shoda. A vyvrcholením řetězce náhod je finální zábava, na trávníku se bude opět hrát kroket, tentokrát ale ve tmě! To samozřejmě přinese spoustu legračních situací a Zuzana zjistí, že má na tenhle sport zřejmě výjimečný talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.