Seriály a filmy

9. června 2016 19:00

Kateřina hosty v pátek pořádně zfackuje!

Alternativní Kateřina (29) se ničeho nebojí, v pátek ji ale něco pořádně naštve. Proč dá Italovi pohlavek – a ne jeden?

Poslední hostitelka Kateřina je doma s dětmi v Ostravě-Porubě. Svůj neveselý příběh ohledně péče o staršího syna, který trpí autismem a potřebuje její ustavičnou péči, vyprávěla už na začátku týdne, kdy se soupeři oťukávali. Přes všechny starosti ale tvrdí, že je s novým partnerem, otcem jejího druhého syna, šťastná. Živelnou a nepřehlédnutelnou Katku bylo přes týden hodně slyšet, dnes je vaření a finále na ní. Po všech těch dobrotách, co za celý týden ochutnala, už má jen jedinou ambici: aby nezklamala jako hostitelka a večer proběhl ve stejně přátelském duchu jako ty předešlé.

Soupeři jsou zvědaví, co jim přistane na talířích, protože z Katčina menu, což je velká hádanka, nic nevyčtou. I Kateřina má ráda zdravou stravu a na poslední večeři bude podávat italskou kuchyni. Potěší Lukáše vegetariánský portobello burger na rozjezd? Ocitne se Katka na tenkém ledě, když u stolu sedí nefalšovaný Ital? Co Giorgio řekne na její tomatovou polévku a špagety s hovězím? A zalíbí se mu zábava v mafiánském stylu? Bude závěrečná tečka tak sladká, že obalí a uklidní hostitelčiny nervy? Co Kateřinu tak rozčílí, že pěkně zezadu ubalí – a ne jednu – právě Italovi? Může za to kritika jejího jídla? Nebo že Giorgio loví rybičky do skleničky a jí se to hrubě nelíbí? Co na to ostatní? Dívejte se!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.