Seriály a filmy

9. srpna 2016 19:00

Kateřina má problémy, ucpal se odpad a nemůže nic najít!

Kateřina má problémy, ucpal se odpad a nemůže nic najít!

Co předvede jediná žena týdne, šikovná samoživitelka Katka? Podává českou klasiku, ale bez vepřového masa. Jako by to Kateřina tušila, že u stolu bude muslim, i úkol týdne – tentokrát utopenci – budou drůbeží, jako celé menu. Střídá se kuřecí, slepičí a kachní… to bude bašta! A ke kachničce z domácího chovu budou ještě domácí hrnkové knedlíky, dva druhy zelí a nakonec tiramisu s ovocem. Katka finišuje a k tomu občas zápolí s technikou a navrch se jí ucpal odpad. Pomoc, mají aspoň sousedé gumový zvon? „Když mám dobrý sousedy, jde to i bez chlapa,“ raduje se hostitelka, která předtím volala po chlapské ruce.

Kateřina má problémy!

Katka, která chce hodně vyhrát a netají se tím, je na Abiho připravená. Na přípitek dostane nealkoholický sekt, ostatní víno. A k hlavnímu chodu bude pivo, k mání je i nealkoholické – pozorná hostitelka prostě myslí na všechno a na všechny. Ocení to všichni? „U hlavního chodu jsem si potvrdila, že Aleš je taktik,“ konstatuje Katka, protože odpůrci mouky se zdál její knedlík sladký. Petr a jeho tolerance narazí na Abiho, který ho nařkne z alkoholismu. Egyptský host na kameru přizná: „Nikomu nefandím, fandím sám sobě.“ A potvrdí to při bodování… Ještě to bude napínavé.

Aleš nejí mouku, neochutná ani Katky nudličky.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.