Seriály a filmy

1. listopadu 2016 19:00

Komu jde nejlépe pole dance neboli tanec u tyče?

Mladý hostitel Honza (20) sice pozve kolegy ke kamarádce, ale prostředí i jídlo stojí za to, takže nikdo nelituje.

Honza svůj byt teprve dodělává, což se týká i kuchyňské linky a spotřebičů. Soupeře ale do svého bytu pozve, aby předvedl, že si nevymýšlí a nabídne náhradní řešení. Vezme kluky ke kamarádce do jejího luxusního domu, a protože mu počasí přeje, večeře se odehraje na terase velké zahrady. A šťastné je i moderní menu, které si Jan zvolil a překvapivě zvládl, i když tvrdí, že s vařením velké zkušenosti nemá. Bruschetta není složitá a důležitá je i prezentace jídla, což hostitel zvládá dobře.

Vaření u kamarádky v kuchyni

Hráškový krém je chutný, i když by mohl být možná ještě jemnější, ale všechny potěší opražená slanina, která druhý chod korunuje. Luxusní je také baby kuřátko s chutnou nádivkou, každý má pro sebe jeden kousek, přílohou je jen lehký míchaný listový salát, ozdobený jedlým květem. Pánové si mohou na vlastní kůži vyzkoušet pole dance, kamarádka má k dispozici správnou tyč, takže se všichni přesvědčí, že to není žádná „brnkačka“. To ale není hlavní zábava, tou budou míchané nápoje. Honza se pokoušel provozovat vlastní bar, takže o šejkru, ledu a koktejlech něco ví. Bohužel ale zapomněl na džus, takže musí docela improvizovat. Zvládne to se ctí? A co jeho malinový koláč? Bude důstojnou sladkou tečkou jeho vydařené večeře? Nejvíc brblá Roman, ale ostatní si pochutnají.

Baby kuře


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.