Kyselé zelí je kyselé. Co na tom všichni v Prostřeno! mají?

Prostřeno! Kyselé zelí

Řidič Standa (38) je na rodičovské dovolené a u plotny má tudíž natrénováno. Ocení ostatní soutěžící jeho kulinářské kvality, nebo se to až tak úplně nepovede? Sledujte Prostřeno! ve středu v 17.50 na Primě!

Standa pozve své soupeře do vesnice Rozkoš. Splní slibný název sídla středečního večírku očekávání?

„Masa mám dost, ale špatně jsem si ho spočítal, matika mi nikdy nešla,“ uvědomuje si Standa chybu už při servírování předkrmu.

Biftečků z panenky osmažil na pánvi méně, než původně chtěl. A také chtěl v bramborářském kraji dotáhnout do konce nějakou specialitu týdne, jak to ale dopadne? K masitému předkrmu by se hodil i nějaký ten dip, co tam ale dělá ta studená neoloupaná brambora?

Chybičky mají i další chody: polévka je spíš pepřovka než česnečka, Zuzaně hoří pusa. Kyselé zelí je moc kyselé, noky jsou vlažné a kuře je bohužel bez šťávy.

Přitom příprava chodu vypadala velmi slibně:

Škoda, že trochu toho piva s ochutnávkou, za níž se pojede na zábavu, nebylo už k hlavnímu chodu, třeba by hostům jídlo klouzalo lépe do krku.

Standa nezvládl ani počet příborů:

A ovocný dort – Standou s láskou ušlehaný, upečený a ozdobený – návštěvu doslova zdrtí velikostí porce. Dojí moučník někdo až do konce? Zbytků bude hodně, ještěže má Standa obrovského bernardýna, co ty zbytky možná spase…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!