Seriály a filmy

2. srpna 2016 19:00

Kyselé zelí je moc kyselé! Noky moc studené! Jak tohle dopadne?

REPRÍZA Řidič Standa (38) je na rodičovské dovolené a u plotny má tudíž natrénováno. Ocení ostatní soutěžící jeho kulinářské kvality, nebo se to až tak úplně nepovede? Sledujte Prostřeno! ve středu v 17.50 na Primě!

Standa pozve své soupeře do vesnice Rozkoš. Splní slibný název sídla středečního večírku očekávání? „Masa mám dost, ale špatně jsem si ho spočítal, matika mi nikdy nešla,“ uvědomuje si Standa chybu už při servírování předkrmu. Biftečků z panenky osmažil na pánvi méně, než původně chtěl. A také chtěl v bramborářském kraji dotáhnout do konce nějakou specialitu týdne, jak to ale dopadne? K masitému předkrmu by se hodil i nějaký ten dip, co tam ale dělá ta studená neoloupaná brambora?

Příprava chodu vypadala velmi slibně!

Chybičky mají i další chody: polévka je spíš pepřovka než česnečka, Zuzaně hoří pusa. Kyselé zelí je moc kyselé, noky jsou vlažné a kuře je bohužel bez šťávy. Škoda, že trochu toho piva s ochutnávkou, za níž se pojede na zábavu, nebylo už k hlavnímu chodu, třeba by hostům jídlo klouzalo lépe do krku.

Standa nezvládl ani počet příborů:

A ovocný dort – Standou s láskou ušlehaný, upečený a ozdobený – návštěvu doslova zdrtí velikostí porce. Dojí moučník někdo až do konce? Zbytků bude hodně, ještěže má Standa obrovského bernardýna, co ty zbytky možná spase…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.