Seriály a filmy

5. října 2016 19:00

Lubor bude vařit nahý a pak oblékne boratky!

Lubomír (21) pozve hosty na vrakoviště i do velkého domu v americkém stylu a nakonec se předvede v plavkách jako Borat.

Hosté chvíli tápou, než v areálu objeví dům, kde bydlí Luboš s maminkou, sestrou a přítelkyní. Ta se trošku škodolibě baví na pohovce a čtvrtému hostiteli aspoň občas poradí, kde se po velkém úklidu nacházejí některé suroviny či kuchyňské náčiní. Ostatně na její popud se v kuchyni prý nezkušený hostitel do pořadu přihlásil. Bude to taková katastrofa, jak si Lubomír myslí? Podceňuje se a svoje jídlo si pěkně sám zkritizuje, soupeři s ním ale nesouhlasí.

Lubor bude vařit nahý!

Docela si pochutnají na minipizzách, kterých by ale mohlo být více, bohužel došlo kynuté těsto. Dýňová polévka se zdá mladému kuchaři moc řídká, to ale někdo ocení a je prý i dobře dochucená. Hlavní chod, což je kuřecí a vepřové „maso dvou barev“ s rýží, je takový standardní, spíš obyčejný, ale poživatelný, zdařilejší by mohl být i dost suchý „tchynin jahodový koláč“. Luboš ale umí improvizovat a hosty zaujme nejen dobrodružnou historií své rodiny – jeho otec je ve vězení za padělání peněz – ale dokáže i pobavit. Po prohlídce vrakoviště aut si nakonec oblékne o číslo menší plavky la Borat a v tomto úboru podává úkol týdne ve stylu raw, který prý zvládl nejlépe z celé skupiny…

Minipizza bude bohužel pro každého jen jedna.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.