Seriály a filmy

1. června 2016 19:00

Martin přivítá hosty nahoře bez! A pak se bude zpívat.

Muzikant Martin (23) holku nehledá, protože žije v harmonii se svým přítelem a senzačně mu vaří.

Jediný muž týdne uvaří v žižkovském bytě, kde bydlí se svým přítelem. To ale dámy ještě nevědí. Katarína si dokonce myslela, že Martin si prostřednictvím pořadu hledá holku, při šmejdění se jí a ostatním ale rozsvítí. Martin si žádnou holku nehledá – je šťastný gay! Zatím spíše nenápadný hudebník překvapí. Holky přivítá svlečený do půl těla, ozdobený jen motýlkem. Hlavně ale potěší kvalitou svého ryze italského menu. Blanka se bála, že ve čtvrtek se u Martina „nenažere“, pak si ale opravdu pochutná s ostatními. Jen Kataríně, která nemusí rajčata, moc nejede tomatový krém, který ale pro změnu nadchne právě Blanku, jež si normálně rajskou polívku oškliví od školních let.

Pro předkrm se Martin pustil do domácích raviol plněných ricottou a přelitých omáčkou z pečených paprik. Navíc krásně naservírovaných, to ale platí pro celou večeři, kde se hostitel vzorně stará i o kvalitní nápoje. Na hlavní chod je italské rizoto s doradou. Kdo ví, že jde o filet z pražmy? K rybě je milánské šafránové rizoto a parmazánový chips. Důstojnou sladkou tečkou je také povedená Panna cotta s ovocem. Prostě paráda! Večeře je samá chvála. A protože je Martin muzikant, zábava proběhne v jeho nahrávacím studiu, kde si všichni zazpívají společný song. Zda si ho budou mít dámy ještě chuť někdy poslechnout, je ovšem otázka – ne všechny jsou talentované zpěvačky…

Podívejte se, jak si soutěžící zazpívali:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.