Seriály a filmy

25. května 2016 19:00

Měly hlad a pak nechtěly ani ochutnat!

Nezadaného pohodáře Petra (35) by Jarmila klidně brala, tomu se ale víc líbí Pavla – ta je však už zadaná.

Petr touží dámy velmi dobře pohostit. „Mě vaření vždycky bavilo,“ říká o jedné ze svých četných zálib momentálně nezadaný muž s tetováním, který umí vařit jako šéfkuchař. Holky přivítá v útulném bytě, kde by se jim mohlo líbit, v obýváku má akvárium i krb. Petrovo menu je košaté, lákavé a vyčerpávající. Je dobré všechno prozradit v názvu jídla, nebo jen naznačit, aby zůstalo nějaké tajemství? I takové bude téma hovoru. Přípravu čtvrté večeře začne Petr, který má jídla výrazných chutí rád, přípravou pikantní polévky. Pro koho bude kuřecí čínská polévka s chilli, tofu a vejcem už moc? Je „hot“ ve všech směrech – horká i pálivá. Poměrně složitý předkrm z plněných kuřecích prsíček připomíná spíš hlavní chod.

Proč je Péťa sám, když umí tak dobře vařit? „Ženy si hýčká a možná se snaží až moc,“ má jasno Mirka. To svobodná Jarmila by to s Petrem klidně zkusila... Nejhorší z celého večera je čekání na hlavní chod. Pavla a Jarmila jdou do kuchyně zkontrolovat, jestli Petr nepotřebuje s něčím pomoci. Umyjí a protřou příbory a Péťovi to jde hned lépe od ruky. Sabina a Mirka se bojí, aby kachní prsíčka nezůstala růžová, Mirka má obavy i z přílohy se sušenou šunkou. Vyplatilo se čekání na hlavní chod? Pro Sabinu je maso krvavé a Mirka si samozřejmě vždycky něco najde – přesto je čtvrteční večeře o laťku výš než všechny předchozí. „Mirka je hráčka, tam jde vyloženě o prachy, já se jí ani nedivím,“ má jasno Petr. Pro Pavlu je jídlo bez chybičky… Za zábavou se jde ven a hostitel je rád, že se sešla většina žen, které si ve svíčkárně zkusí vyrobit svíčky. A následuje nepečený zdravý dezert z chia semínek. Přestože je internet plný informací, kdo ještě neví, co jsou chia semínka?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.