Seriály a filmy

14. července 2016 19:00

Muslimka Káťa se viděla s manželem před svatbou jen třikrát!

REPRÍZA „Myslím si, že jsem kuchařka doopravdy dobrá, vařím už od třinácti let, naučila jsem se to od mého tatínka,“ tvrdí vysokoškolačka a floristka Daniela, tak trochu tichá voda, která přes své mládí umí překvapit.

„Teď, když už mám svoji domácnost s přítelem, tak jsem určitě královna kuchyně.“ Daniela, která hosty pozve do nového bytu na Střížkově, má oprávněné kuchařské sebevědomí. Do pořadu se přihlásila sama, ráda lidi pohostí, vaření ji baví a není líná upéct domácí pečivo, byť s pomocí domácí pekárny. To bude přílohou k předkrmu – kachní paštice se šípkovou marmeládou z Chorvatska. Kachna na hlavní chod bude tento týden už potřetí, hostitelka ale zvolila klasicky upečená stehna s vlastními bramborovými nočky posypanými čerstvou pažitkou a majoránkou a s karamelizovaným zelím. Bude i dýňová polévka, pro někoho premiéra, ale od pátku též oblíbená polévka Katky, která se už těší, až ji uvaří manželovi. „To je asi nejlepší kachna v mém životě,“ zasní se milá Káťa nad hlavním chodem.

Káťa také překvapeným hostům prozradí, kolikrát se viděla s manželem, než se vzali…

Ale i přes všechny rozdíly si věkově blízké holky sednou a mají si dohromady více co říci než s Bobem. Tomu je líto, že při floristické zábavě nemůže tvořit to samé co holky. Jako sladká tečka bude opět závin, tentokrát ale z vlastního těsta. Jak na to Bob zareaguje, uspokojí ho aspoň páteční štrúdl? A k závinu bude bylinkový čaj, který pročistí nejen útroby soutěžících, ale i celý týden. Finále bude pohodové – samozřejmě i napínavé. Budou Danielinu výkonu odpovídat i body? Jak dopadne pozorná, milá a šikovná hostitelka Daniela?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.