Seriály a filmy

15. září 2016 19:00

Nashle! Lukáš se náhle zvedne od stolu a odkráčí domů!

Standa (33) by rád zklidnil vášně a připravil pořádnou večeři, má to ale marné. Tibor provokuje a Lukáš se chová jeho hysterická slečna a z večeře odkráčí. Nakonec se rozčílí i hostitel.

Ženatý Stanislav je otec od rodiny a vypadá, že má rozum a že by večeře u něj mohla proběhnout v klidu. Ale na to, co bude následovat, nemá ani „klidná síla“ Standa. Hned po příchodu se chová negativně Lukáš, kterého Tibor obviní, že je pod drogami. Stále do kolegy šije, takže atmosféra by se dala krájet a nikdo už vlastně ani neví, o čem se hádají. Hostitel by rád v klidu zkonzumoval svoje dobré jídlo, které mu dalo hodně práce a které by za normálních okolností mělo nárok na výhru.

Hra na pravdu

Standa se spolehl na českou kuchyni a všechno mu vyjde. Světácký předkrm vejce Benedikt s domácím toustovým chlebem, bramboračka podle maminky, kam pro Lukáše nedá houby a jeho porci uvaří zvlášť, vděku se ale nedočká. Naopak. S výkřikem, ať si všichni tu výhru strčí někam, se Lukáš náhle zvedne od stolu a odkráčí k domovu. Rozběhne se někdo za Lukášem? Jak se bude bodovat? Budou ho přemlouvat k návratu? Spíš si všichni oddechnou, že si mohou pochutnat na pečené kachně s knedlíkem a červeným zelím, dají si k tomu panáky a pivko. Nakonec ale hostiteli poslední čokoládovou pochoutku zkazí těsně před bodováním odpověď na jedinou otázku: „Kolik jste bodovali nejvýše?“ Tiborova upřímnost Standu šokuje tak, že ho vyhodí předčasně od stolu!

Sprostá slova byla tento týden velké téma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.