Seriály a filmy

12. dubna 2016 19:00

Martina Čerňanská

Nečekané gesto od Davida! Jak se zachová k Erice?

Erika je Davidovým opakem. Moc si nevěří, ale hostům se u ní líbí a také jim chutná... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Třetí kuchařkou je vdaná maminka, kterou trápí chronické zdravotní problémy, a její omezená hybnost je pro ni při vaření a servírování určitým handicapem. Jak se s tím Erika vyrovná? Je hodně nervózní a má pocit, že se jí nic nedaří. Přitom je zkušená kuchařka, která umí jídlo dochutit a podle toho, jak se večer nakonec vyvine, se zbytečně podceňuje. A k jejímu překvapení dorazí i nečekaný pomocník. David včera přišel poslední, ve středu zazvoní jako první a hostitelce nabídne pomocnou ruku. David má charitativní sklony, rád pomáhá, dokonce se snaží i odklízet nádobí ze stolu, což nedopadne vždy dobře.

Erice ale pomůže oloupat vajíčka, rozložit stůl, podaří se mu zachránit přípitek, protože jako jediný otevře domácí šampaňské. Erice tečou nervy, dokonce i slzičky, „kuřátka“ na vaječný předkrm trochu stávkují. „Prokládaný vepřový plátek“ jsou oblíbené „řízky naruby“, které se hostitelce moc povedou, dokonce jsou hodnoceny jako nejlepší maso týdne. Vepřové se jen rozpadá… A přestože plněné pečené brambory bohužel v troubě poněkud vyschly, hosté jídlo chválí a David se cpe se stejnou chutí a nadšením jako včera. Moc se mu ale nelíbí, když mu Leona připomíná jeho pondělní fiasko nebo srovnává jeho polévku s voňavým hráškovým krémem u Eriky. Hostitelka výborně zvládne též úkol týdne i estetický jablečný moučník v podobě růží z lístkového těsta. V neposlední řadě návštěvu potěší i pozvánka do pivovaru a takové „fiasko“ nakonec uklidní i Eriku.

Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.