Největší rýpal z Prostřeno! připraví polotovar. Poznají to ostatní?

Prostřeno! - Rozpečený polotovar jako dezert

Milan (49) je jak nášlapná mina a ještě si z hostů utahuje a podvádí. Jak to v úterý dopadne? To uvidíte od 17.50 na Primě.

Milan startuje na jedno našlápnutí stejně jako jeho oblíbená motorka. „Nechtějte to zažít,“ vzkazuje divákům a soupeřům, i když vůbec nevylučuje, že to zažijeme.

Nesnáší kritiku a střeliva k ní sám dodá dost. U večeře se bude řešit, co je, nebo není domácí. Suverén Milan se ničeho nebojí, snad ani těch ovocných knedlíků.

„Připravil jsem si takovou kulišárnu,“ napíná dálkový řidič diváky. „Dezert udělám z polotovaru a uvidíme, zda to poznají, nebo ne.“ Tento poslední chod má v jeho meníčku lakonický název štrúdl. „Hostům se přiznám až zítra a podotýkám – domácí šlehačka bude,“ slibuje svérázný hostitel.

Co ještě Milan koupí? Játrovou zavářku do knedlíčků i nudle – prostě Milan se s tím nepáře, a hosté od něj čekali víc. Předkrm ve stylu caprese se hodí k horkému počasí i ročnímu období, ale někomu se zdá jednoduchý a Tomáš k smrti nenávidí rajčata. Milan nemá rád brambory, jaká tedy bude příloha k pečenému králíkovi? Jen nádivka? Hlavní chod je dost suchý.

Proč bude Milan hosty trápit žízní? Zatím se hostitel o hosty moc nestará, napít jim dá dokonce až potom, co dojedí. Ale bez salátu a vína je králík s nádivkou suchý jako cesta. Jídlo, které má málo šťávy, neklouže do krku. Tomáš si myslí, že na polévce se Milan moc nenadřel a vrací mu včerejší kritiku. Rozežene chmurnou náladu ping-pong a sklenka červeného, když se ho hosté konečně dočkají? Bude kupovaný štrúdl paradoxně tím nejlepším chodem večeře? Zatím Milan statečně čelí všetečným dotazům…

Jak nakonec chutnal polotovar?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!