Seriály a filmy

13. července 2016 19:00

Opilá Bobova manželka všechny vyhnala z bytu! Kde dokončí večeři?

REPRÍZA Taxikář Bohumír řečený Bob (48) chce vyhrát, ale plány mu zhatí manželka, přestože ho do soutěže sama poslala.

Čtvrteční večer je samé překvapení. Nejprve hostitel řečený Bob uvaří soupeřům opravdový detox, čaj z mírně projímavého ostropestřce. Pak ukáže dvě vzpomínky na dospělého syna manželky, který se právě odstěhoval, velkého plyšového medvěda a živého hada škrtiče. Ten bude s holkami v teráriu při večeři v místnosti; komu zkazí chuť k jídlu? A opět budou na jídelníčku minutková kachní prsa na červeném víně, i když s klasickými přílohami, zelím a knedlíky. A protože se včera veřeře moc nepovedla, bude to pro soupeřky zajímavé srovnání. Klasický vývar s nudlemi ještě nebyl, proto by mohl zabodovat, jestli se kuchaři povede. A je fajn, že včetně předkrmu – toustů s kuřecím masem – si na večeři bez vepřového může pochutnat i muslimka Káťa, která kupodivu alkohol v jídle moc neřeší.

Tohle doma nikdy sami nezkoušejte!

Kdo ale překazí dobře rozjetou večeři? Co nečekaného se stane? Proč musí dámy opustit byt a skončí i se zaskočeným hostitelem na ulici v Nuslích? A jak tohle šokující překvapení zvládne jinak vynikající hostitel, pro kterého je to velká čára přes rozpočet? To uvidíte – obdivuhodně! Zachovat značnou duchapřítomnost a pohotovost budou muset i hosté a štáb. Po rychlé improvizaci se pokračuje doma u Káti, která si pak dokonce přidá zelí se skořicí, která jí normálně nechutná. A i když Bobovi není moc do zpěvu a výběr melancholické písně to jen potvrdí, nepečený tvarohový dezert doprovodí zpěvem s vlastním kytarovým doprovodem, což je další z jeho mnoha koníčků.

Poslechněte si Boba jak hraje na kytaru a zpívá.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.