Seriály a filmy

3. února 2015 18:30

Gabriela Gabrielová

Opravdu nemá ledničku? Soutěžící Svitlana je prostě svá

Svitlana je asi nejvýraznější osobou tohoto soutěžního týdne – je původem z Ukrajiny, což je slyšet v její mluvě, a byť je to drobná žena, rozhodně se neztratí – u stolu ji je stále slyšet, což bohužel přestane být ostatním brzy příjemné. Dívejte se ve středu v 18.00.

Je původem Ukrajinka, generačně nejdál, a tak bude mít tendenci „dětem“ stále přispívat nějakou cennou radou. Na Ukrajině je možná toto poslání starší generace vůči té mladší nějak dáno, vlastně by to tak být mělo, ale pakliže jsou „děti“, jak je Svitlana nazývá, už dospělé, sebevědomé a jisté si tím, co dělají, tak je rady starší moudré ženy dlouho bavit nebudou…

Šokující je ovšem zjištění, že Svitlana nemá ledničku, respektive má tzv. americkou ledničku – v zimě skladuje potraviny na balkoně! „Má to tu výhodu, že nejíš včerejší jídlo a neživíš ledničku elektřinou,“ vysvětlí svým hostům, kteří budou z tohoto zjištění velmi udivení. Petra s Karolínou se shodnou, že když má člověk partnera, tak to bez lednice prostě nejde. S tím Svitlana v podstatě i souhlasí, nicméně debata na téma „život bez ledničky“ bude velmi zajímavým momentem týdne.

Svitlana nejí vlastní jídlo. Ne snad proto, že by jí nechutnalo, ale je vynervovaná. A ve stresu je podle ní lepší nejíst.

Svitlanino menu bude částečně ruské, připraví ruský chlebíček, který bude s kaviárem, ale hostům nijak příliš nezachutná. A nutno říci, že žádný z chodů nevyvolá velké ovace, bude ale zase zajímavá zábava – věštění!

I když soutěžící si zábavu připraví v mezičase i sami. Třeba tím, že Svitlaně kradou brýle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.