Seriály a filmy

18. ledna 2017 19:00

Pepa volá v půlce večeře manželovi! Domů prý přijde hladový!

Střihačka Zuzana (32) nabídne soupeřům thajskou kuchyni, ale její orientální menu nikoho nenadchne.

Brunetka Zuzana se rozhodla pro thajské menu. Karolína čekala od Zuzky něco víc, určitě větší tah na bránu. Pravda je, že Zuzana nemá doma nabroušené nože, potýká se s otevíráním konzervy kosového mléka, není stoprocentně připravená. Všem stále tvrdila, že moc nevaří, možná to nakonec bude pravda, a ne taktika, jak ji holky podezíraly. Už předkrm je zvláštní, i když originálně servírovaný v kornoutech se jmény soutěžících. Ale pražené kešu oříšky s kokosem soupeři přijmou s rozpaky.

Pepovi nechutná

Pepa uprostřed večeře rovnou zavolá svému manželovi, aby mu doma nesnědl všechny knedlíky se špenátem a sýrem, protože už ví, že přijde domů hladový. A to ho pěkně štve, ostatně na hostitelku má „pifku“ už od úterka, kdy Zuzka kritizovala jeho večeři. A ani další chod nikoho nenadchne – thajská kuřecí kokosová polévka připadá soupeřům řídká a bez chuti, ať už thajskou kuchyni znají, či nikoliv. Moc to nenapraví ani hlavní chod – kuřecí maso po satajsku s arašídovou omáčkou a rýží basmati –, je prý suché. Pepa proto velmi ocení, když dostane aspoň thajské pivo. Nakonec všem nejvíc chutnají banány v čokoládě na špejli a Zuzana je z průběhu své asijské hostiny trochu smutná, i když věděla, jak moc riskuje.

Předkrm je propadák!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.