Seriály a filmy

24. března 2016 08:12

Martina Čerňanská

Podvod v Prostřeno! Kdo bude žádat trest smrti?

Nejmladší Pavlínka má už miminko, studuje vysokou školu a má ráda indickou kuchyni. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Čtvrteční večer je už poněkud unavenější než včera, naštěstí Tomáš je takový společník, že dovede náladu zvednut a dodat holkám energii. Mladá maminka Pavlínka je odvážná kuchařka, zachutnala jí indická kuchyně a zkusí ji dopřát i svým hostům. Na hlavní chod se rozhodla uvařit kuřecí kormu, kam složila více receptů dohromady, takže k tomu přistoupila docela originálně. K masu bude jasmínová rýže a indické placky, které hostitelka sama upeče. Je to risk… Komu korma zachutná a kdo se nad talířem bude trochu kroutit a zadržovat smích?

Indická kuchyně prostě někomu chutná a jinému zase ne. Večeře ale začne slibně – první chod, což je salátek s lososem, je výborný a ryba je obalená semínky, což jí dodá báječnou oříškovou a nevšední chuť. Tradiční je naopak polévka, což je vývar s domácími nudlemi, ale pro někoho je zelenina až moc tvrdá. Největší potlesk po předkrmu sklidí moučník, Pavlínčin „maskarpoňák s malinami“, který je prý jak z profesionální cukrárny. Ocenění se dostane i zvolené zábavě, po níž hostům zůstanou ozdobené zástěry na památku. A ne snad, že by se Pavlína chtěla opičit, ale také se při vaření řízne, prst si ale zalepí (a ozdobí) sama…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.