Pohlreich v sukních, nečekaná výměna soutěžcích a mnoho dalšího v Prostřeno!

Další týden zažijete neopakovatelnou show hned v pondělí, kdy se představí jedna ze čtyř soutěžících dam tohoto týdne – a protože touží po tom mít v televizi svůj pořad o vaření, zkusí si poprvé na vlastní kůži, jaké je to vařit před kamerami!

Ve skupině pěti kuchtíků zaujme jediný muž, který bude s postupem týdne přidávat na peprnosti svých vyhraněných mužských názorů – a zajde až na samou hranici slušnosti! A zažijete také něco v našem pořadu doposud nevídaného – jedna ze soutěžících skončí v nemocnici, ale naštěstí má jednovaječné dvojče, které ji v utajení zastoupí! Odhalí někdo výměnu? Kdo si tento týden navýší svůj majetek o štědrých 50 000 Kč pořadu Prostřeno!?

Dívejte se od pondělí do pátku od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Pondělí: Silvie (29) touží mít svou vlastní televizní kulinářskou show

Pondělní vaření u studentky a současně i příležitostné brigádnice Silvie by mělo být pořádná show! Silvie totiž tvrdí, že ještě pořad s ženou-kuchařkou v hlavní roli neviděla, a tak by toto místo na poli televizní zábavy ráda vyplnila právě ona! Že by takováto moderátorka měla skvěle vypadat, mít příjemný hlas, měla by umět dobře mluvit, a především skvěle vařit – to vše je známo. Má ovšem tyto předpoklady také Silvie? Nepříliš elegantně se popere s mixováním masa na domácí paštiku, kterou bude podávat na předkrm. „To je pěknej sranec,“ zhodnotí od plic své počínání! Že je vcelku dost od rány, je patrné i z dalšího jejího konání a jejích výroků: „A tím je recept hotov a klidně si to sežerte!“ Nebude se také tajit tím, že když hosté nevědí, jaký je úkol týdne, tak že ho dělat nebude. Což ovšem netuší, je skutečnost, že hosté při šmejdění objeví ruličku právě s úkolem týdne… Jak se Silvie z této své černoty vylže a jak bude přistupovat k hodnocení ostatních? Rozhodně se celý týden pozorně dívejte!

Mrkněte se, že Silvii sebevědomí nechybí:

Úterý: Lukáš (25) je hodinový manžel, vědí ale všechny dámy, co to znamená?

Lukáš vypadá na první pohled jako nekonfliktní mladý muž, od kterého by jen málokdo očekával tak nízkou dávku emancipace a tolik vyhraněné názory na ženy. Citlivé duše nejspíš urazí hned v úvodu svého úterního vaření: „Chtěl bych zvítězit, ať baby ví, že chlap není jen hovno v zadku!“ Na rozdíl od Silvie se ale Lukáš aspoň nějak zhostí úkolu týdne – babička mu poradí jednohubky. Plněná rajčata podávaná k předkrmu budou ohodnocena jako blaf, čekání na zelňačku bude příliš dlouhé a polévka také ne všem zachutná. Bramboráky k hlavnímu chodu zapomene hostitel posypat sýrem, který je uveden v menu, což mu dámy okamžitě vytknou – a celkově tento pokrm ohodnotí jako hospodský… A že bude čekání i na bramboráky příliš dlouhé? Na adresu hostitele se od stolu ozve velmi nesmlouvavé: „Řekněte mu, aby pohnul prdelí!“

Středa: Michaela (27) přizná hned první den své těhotenství

Lékařka Míša, která je původem ze Slovenska, představí úkol týdne tak, jak byl zamýšlen – připraví pro hosty slovenský šmirkas, tj. pomazánku z brynzy. A i když bude mít obavu, jak hostům zachutná, protože brynza má svou specifickou chuť, bude mít převážně pozitivní ohlasy. Také Míšino menu bude jedním z těch méně kritizovaných, i když například podle Silvie nedaly některé chody příliš práce… Největší kritiku sklidí za sýrovou omáčku z taveného sýra a například Lukáš označí celý hlavní chod za propadák. Michaela se ale představí jako vyrovnaná a milá hostitelka, atmosféra večera bude příjemná – a v rámci zábavy naučí mladá lékařka své hosty resuscitaci. Na přetřes dojde také téma taktizování v pořadu, ale přiznají se všichni k tomu, jakou strategii na cestě za výhrou zvolili?

Čtvrtek: Martina (36) překombinuje ingredience a chutě

Čtvrteční hostitelka Martina připraví pokrmy z netradičních surovin, ať už to bude použití kaki na předkrm, holoubat na polévku či naložení masa do kávové marinády. Večer bude zajímavý ještě tím, že místo Vlasty usedne ke stolu s ostatními její jednovaječné dvojče Lucka, a přestože ostatní budou vnímat určitou změnu ve vzhledu, nejvíce bude pochybovat asi jen Míša. Ta bude mít na Lucku zvídavé otázky, až nakonec Lucku donutí k přiznání, že skutečně není Vlastička, protože ta musela být hospitalizovaná v nemocnici. Hostitelce Martině se po jejím přiznání uleví, protože se jí „Vlasta“ celý večer zdála málomluvná a tak nějak přísná, v domnění, že se jedná o Vlastu, se už Martina chystala, jak jí vše v pátek, kdy má Vlasta vařit, vrátí: „Já jí pak dám 1 bod!“ Nicméně i od ostatních svých hostů neuslyší Martina takovou chválu, jak si představovala – její pokrmy na ně budou příliš chuťově překombinované, a to až tak, že podle některých ve finále nebudou mít jídla chuť žádnou… Ananasový dezert jako tečka za celým nevšedním menu zachutná Silvě, například Míše ale moc ne.

Pátek: Vlasta (26) se dostane do přímého konfliktu s Lukášem

Páteční vaření bude velmi zajímavé od začátku do konce – Vlastu z nemocnice pustí, takže bude nakonec vařit opravdu ona, nicméně nastanou jí komplikace se sháněním nákupu – obchod, kde si objednávala některé věci, bude totiž nečekaně zavřený. Večeře se po souhlasu všech soutěžících zúčastní i Lucie a hosté se shodnou, že si sestry až tak úplně moc podobné nejsou. V bytě Vlasty čeká na ostatní pár překvapení, její život poznamenal silný příběh a diváci se dozvědí, jaké neštěstí se jí stalo… Samotná jídla budou převážně hodnocena jako pokrmy pro děti, což bude stupňovat Vlastinu nervozitu, až se zcela otevřeně do sebe pustí s Lukášem, který ve finále její jídla jen ochutná, ale jíst je nebude. Vlasta o něm pronese velmi nevybíravá slova, ale stejně tak se zachová i jediný muž tohoto týdne. Atmosféru na chvíli rozptýlí zábava – motokáry – ale po návratu do bytu hostitelky se situace opět vyhrotí. Kdo si nakonec odnese výhru, o kterou všem tolik šlo?

Nečekaný a překvapivý soutěžní a kulinářský týden s pořadem Prostřeno! je opět tady, nenechte si ho ujít! Od pondělí do pátku od 18 hodin na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.