Proč Kristina z Prostřeno! nemůže jíst ani modrý sýr ani polévku?

Úterní hostitelka Vilma (32) je sice v očekávání přírůstku do rodiny, to jí ovšem vůbec nevadí. Sebevědomí nechybí jí ani menu, které uvaří. Jen ta Kristina bude mít pořád nějaký problém... Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Úplně jiný večer než včera, kdy se parta sice trochu sehrála, ale jídlo bylo propadák, proběhne ve venkovské usedlosti v Kardašově Řečici u nastávající maminky Vilmy. Ta chce v rozlehlém a stylovém stavení podat skvělý výkon a k úspěchu přispěje i tradiční a skoro zapomenutá hra čamburína.

Vilma připraví vymazlené moderní menu s nádechem Itálie, ale Kristina začíná taktizovat ohledně surovin. Opravdu nemůže hráškovou polévku? Co hrozného by se mohlo stát, kdyby ochutnala aspoň lžíci?

Na co se vymlouvala?

I když jídlo chválí, na úspěchu své včerejší večeře stále trvá. Ostatní ji ale vyvedou z omylu... Dá se pozorné hostitelce Vilmě vůbec něco vytknout? Měkoučké telecí to určitě nebude, snad jen dlouhé čekání na hlavní chod je slabinou její dobré úterní večeře.

Zejména plovoucí nočky ostatním chutnaly:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.