Seriály a filmy

18. května 2016 19:00

Proč Petr nepoužil cuketu? Ztratila se! Zato chlupy v polévce se našly!

Opravář tiskáren Petr (33) pobaví roztomilým vyprávěním o seznámení se svou milovanou přítelkyní.

Vracíme se do Tábora, kde bydlí v poměrně stísněném bytě Petr. Je to takový medvídek, který rád jí a před natáčením si libuje, že má doma konečně plnou ledničku a je to pro něj libý pohled. Protože je úkol týdne už od začátku vyzrazen, Péťa plánuje usmažit bramborák, ale ouha, musí udělat škubánky… Vyplivne je Tomáš, jak vyhrožuje? Tomu se totiž škubánky naprosto oškliví! Na hosty čeká v pořadí již třetí kuřecí polévka a Michal se obává, aby to nebyla stejná nuda jako v předchozích dnech, přesto doufá, že Péťa v kuchyni příjemně překvapí.

Polévka voní a pro Mirku určitě nudná není – našla v ní tři chlupy. Na hlavní chod je pořádná porce kuřecího masa, plněná kapsa se šunkou a nivou, grilovaná zelenina, ale vysušené americké brambory se nepovedly. „Všechno bylo opečený, smažený,“ nelíbí se Tomášovi, kterému se zdá, že toho bylo zkrátka moc. A aby toho nebylo málo, při šmejdění nařídí zlomyslně Petrovi budík „o něco“ dříve. Také je na něho v Petrově předkrmu moc česneku: chudák hostitel se jen snažil ve své sýrové roládě vyhovět chutím těch, co mají česneku naopak všude málo… Je těžké zachovat se všem, navíc, když se taktizuje… Jídla je u Petra dost, nikdo nehladoví a jeho praktická i kreativní zábava bude též o jídle.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.