Proč se Lukáš z Prostřeno! odmítá zouvat?

Lukáš, který ostatní pohostil už v pondělí, je prostě originál. Na návštěvách při dalších večerech se odmítá zouvat. Proč? To se dozvíte už teď v bonusovém videu a celou "akci" samozřejmě uvidíte ve středu od 18 hodin na Primě!

Třetí večeři v pořadí připravuje Žaneta, která ráda zpívá a dekoruje květiny. Žanetino menu je plné záhad. Kámošková polévka nebo pašerácká kotleta.

Nebudou nakonec hosté zklamaní? Neurazí Ivanu, že polévka je pojmenována podle kamarádek slepic? A jak si Žaneta poradí s Lukášem, který se odmítá zout, přestože ho k tomu vyzvala? To je ale záhada.

Možná jí hosté přijdou na kloub, Lukáš se podle nich nezouvá, protože mu smrdí nohy – to je jedna z verzí, která se probírá u stolu. Ivana si trochu podá Erika, specialistu na bujony, respektive ho celkem rozebere a například podle Aleše se Erik z toho musel potit „až na zadku“.

Podívejte se sami:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.