Proč se Lukáš z Prostřeno! odmítá zouvat?

Lukáš, který ostatní pohostil už v pondělí, je prostě originál. Na návštěvách při dalších večerech se odmítá zouvat. Proč? To se dozvíte už teď v bonusovém videu a celou "akci" samozřejmě uvidíte ve středu od 18 hodin na Primě!

Třetí večeři v pořadí připravuje Žaneta, která ráda zpívá a dekoruje květiny. Žanetino menu je plné záhad. Kámošková polévka nebo pašerácká kotleta.

Nebudou nakonec hosté zklamaní? Neurazí Ivanu, že polévka je pojmenována podle kamarádek slepic? A jak si Žaneta poradí s Lukášem, který se odmítá zout, přestože ho k tomu vyzvala? To je ale záhada.

Možná jí hosté přijdou na kloub, Lukáš se podle nich nezouvá, protože mu smrdí nohy – to je jedna z verzí, která se probírá u stolu. Ivana si trochu podá Erika, specialistu na bujony, respektive ho celkem rozebere a například podle Aleše se Erik z toho musel potit „až na zadku“.

Podívejte se sami:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.