Prostřeno! bude plné střetů. A soutěžící se nebudou hádat jen o jídle

Ve čtvrtek to rozhodně v Prostřeno! nebude žádná pohoda. Pustí se do sebe nejen už tradičně Pavel a Žaneta, ale i Hanka s Jovicou a dokonce Hanka s Žanetou. Je zkrátka vidět, kdo jsou nejvíce konfliktní povahy. Dívejte se na Primě od 18 hodin.

Čtvrteční menu i celý večer má na starosti Makedonec Jovica. A protože ten ve středu nešetřil kritikou, Hanka si ho vychutnala a kromě balkánské kuchyně se podávaly také „oplátky“.

Podívejte se, jak se spolu Hanka a Jovica trošku "kousli":

Hosté se na ochutnání balkánské kuchyně těšili, ale neskrývali zklamání. Představovali si to trochu jinak. Balkánské nebylo jen menu, ale i celý večer, takže chvílemi bylo velmi veselo. Například hned u předkrmu, jehož součástí byla i nakládaná paprička. Soutěžící se shodli na tom, že něco tak příšerného ještě nejedli. A nejvíce to opět vřelo mezi Pavlem a Žanetou. Pavlovi nakonec „ruply nervy“ a vylétlo z něj, že v pátek k sobě Žanetu možná vůbec nepustí:

Problém se odehrál i mezi Hankou a Žanetou:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.