Seriály a filmy

20. října 2016 19:00

Radek dorazí v paruce! Přišel snad po Lucčině večeři o vlasy?

Nejstarší účastníce „Italka“ Betty (70) je trochu záhadná a podle Lucie se povyšuje. Její dům soupeře překvapí.

Páteční hostinu připraví ve svém domě paní Betty, milá dáma, na které je poznat, že žila v zahraničí a neměla jednoduchý život. Prostřeno! si chce užít a o peníze jí prý nejde, Irena si dokonce myslí, že dělá vše pro to, aby nevyhrála. A opravdu se pár chybiček vloudí… Předkrmu se to ale netýká, obložená mísa s kachním masem a skvělý domácí chléb nadchnou Irenu natolik, že si přidá. Po slepičím vývaru s domácími nudlemi má být živáňská pečeně s opečenými bramborami a chutnou domácí tatarkou.

Co si řeknou lidi

Vepřové maso, které si Betty naložila, zabalila do alobalu a šoupla do lednice, si popletla s podobným balíčkem masa, které si u ní schovala jedna známá. Takže se musí péct znovu a to si vyžádá dost času. Co s načatým večerem? Betty pozve hosty do svého wellness domku na zahradě, kde má vířivku, a nabídne soupeřům koupel. Lucie velmi váhá, protože vodu miluje, i Radek by si to rád vyzkoušel, ale nechce se svlékat do plavek. Navíc přišel v paruce, nikdo neví proč, asi si myslí, že je to legrace. Ten si to pak stolu ještě slízne od Ireny, ale především od Lucie, která mu v černých barvách od plic vykreslí jeho chmurnou budoucnost. Jestli měl Radek už předtím komplexy, po poslední večeři se jich určitě nezbaví. A vyslechne si toho hodně – kromě hlavního chodu se u paní Betty čeká se i na „domácí gofry“, což jsou vafle se šlehačku a ovocem. Ale hostitelka se nenechá ničím rozhodit a dál si jede podle svého plánu – nevyhrát.

Lucie Radkovi hezkou budoucnost nepřeje!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.