Recept od tchyně nebyla dobrá volba. V Prostřeno! se suché maso neodpouští

Prostřeno - Vysušené maso

Středeční hostitelka Aneta vsadila v hlavním chodu na recept od tchyně. A možná se jí tato volba trochu vymstí. Dívejte se od 18 hodin na Prostřeno!

„Mně se zatím ti lidé tak hrozně líbí, že si myslím, že bych tam mohla mít přítele,“ raduje se z vývoje jihomoravského týdne mladá usměvavá maminka.

„Vládne tady fialová, kočka a dítě,“ charakterizuje svůj byt s nadsázkou Aneta – ostatně fialová barva je jedním z témat týdne. Kdo se ale bude uprostřed týdne smát, když vaří největší smíšek týdne? Zvládne Aneta najednou vařit a bavit hosty?

Poteče uprostřed Moravského Slovácka víno proudem? Pozorná hostitelka nabízí tři druhy vína! Z hlediska fresh vaření jsou na tom asi lépe její předkrmové pomazánky z celeru a avokáda, které podává k čerstvému praskajícímu chlebu, než volské oko, jež zvolila jako povinný recept.

A jak se osvědčí Anetino jednoduché menu? Je to sázka do loterie, ale šikovná kuchařka umí jídlo nejen dochutit, ale i lákavě naservírovat. A protože nejí jiné maso než vepřové, není divu, že si ho vybrala pro svůj hlavní chod. Aneta myslí na všechno, vlastnoručně ozdobené dortíky si hosté mohou odnést domů.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!