Seriály a filmy

2. června 2016 19:00

Tak kdo je nejlepší zpěvák?

Večer u Kataríny (33) inspirovaný britskou gastronomií může vzbuzovat rozporuplné pocity – stejně jako zcestovalá hostitelka.

Poslední hostitelka přiznává, že kromě toho, že je ukecaná, je i hodně soutěživá. Vaření a pečení miluje a je ráda, že si vybrala jiné menu než italské, které bylo v předchozích dnech. „Teď je to definitivně na výhru,“ říká Katka, když ve svém hezkém bytě v Košířích rozbije oblíbenou sklenici. Přinesou jí střepy štěstí? Na Káčin předkrm jsou rozporuplné názory, škoda, že chorizo v mini salátku bylo opečené až moc a ztvrdlo. Simoně ale připadá první chod výborně dochucený, Martin má opačný názor. Podle Blanky je batátová polévka strašná, až odporná. Nasládlá chuť brambor a hrušky jí vůbec nechutná. Hlavní chod, hovězí ragú s pečenými brambůrky a kroupami a spoustou zeleniny na pivu, má větší úspěch než polévka; Blance vadí samozřejmě mrkev, které má za celý týden už vážně dost. A vadí jí, že je hostitelka nepustí skoro ke slovu. Ani krajan Martin není moc spokojený, ale v jeho případě to může být taktika.

Talíře však zůstaly prázdné, což hostitelku těší. Ostatně Katarína je dobrá a pozorná hostitelka, která myslí na všechno a finále v její režii není rozhodně nudné. Při zábavě čeká soupeře další jídlo v podobě improvizované čajové párty. Kdo dostane korunku jako nejlepší strávník? „Když jsme se bavili o tom, jaký byl celý týden, já jsem to cítila úplně stejně, ten týden byl fakt skvělej,“ chválí průběh soutěže nejmladší Laura. A na konec hostitelka podává hned tři dezerty! Ze dvou sladkostí uvedených na jejím meníčku dopadl lépe než „zdravá čokoládová pěna“ ten méně zdravý, smetanovo- citronový posset. A kávové bonbony si mohou soupeři odnést domů – to je originální úkol týdne v Katčině provedení.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.