Seriály a filmy

23. března 2016 08:12

Martina Čerňanská

Tak to v Prostřeno! ještě nebylo – Tomáš bude mačkat ňadro!

Jediný muž Tomáš (40) si to mezi holkami užívá, i když se takové sestavy původně bál. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Kachna byla včera a ve středu s ní začne svoji hostinu skladník Tomáš, jediný muž a nejstarší soutěžící plzeňského týdne. Hlavní surovinou jeho jemné předkrmové paštiky budou kachní játra. A drůbež bude i zlatým hřebem Tomášova českého menu, na tabuli se ocitne vzácná polodivoká perlička. Ta se povede, přestože holky ani moc netuší, co dostanou na stůl nebo jak se jmenuje samec od perličky. Tomáš k perličce uvaří brambory a chutnou omáčku se šalotkou, takže nebude vůbec suchá. Trochu vrásek mu ale přidělá moučník, kynuté knedlíky na páře, nezdá se mu, že těsto náležitě vykynulo a některé knedlíky prasknou. Ale nakonec třeba Soňa, která si hlídá konzumaci mouky, a tady je jí prý asi kilo, knedlíky s máslíčkem a cukrem s chutí dojí. Jak se jí vůbec daří? Na palci má mohutný obvaz, ale náladu má výbornou a ke svému zranění přistupuje kreativně. Obvaz jí ladí s kabelkou, na svém zevnějšku si vůbec zakládá a holky se s ní snaží držet krok. Hostitel Tomáš, původem Moravák, který je stále tahounem zábavy, se má na co dívat, občas ho ale brní uši. Ale nikdo se naštěstí nebere moc vážně…

A úkol týdne? Tak ten se postaral o pořádný záchvat smíchu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.