Seriály a filmy

18. března 2016 06:12

Martina Čerňanská

Tak to v Prostřeno! ještě nebylo! Polévka z ponožek a pes s nalakovanými nehty

Zcestovalá vysokoškolačka Veronika (23) pozve hosty do luxusního bytu, kde překvapí tradiční kuchyní a babiččinými recepty. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Zcestovalá a stále usměvavá Veronika, která soupeře zaskočí svým luxusním bydlení na náměstí Svobody v centru Brna, nevaří světové a moderní speciality, ale národní klasiku a rodinné recepty. V krásném mezonetovém bytě má fenku buldoka, které prý občas, když je v dobrém rozmaru, nalakuje i drápky narůžovo.

Při svém vaření ale šikovná studentka ekonomie a managementu narůžovo nic lakovat nemusí: připraví domácí šunku a k ní upeče výborný chléb. Veronika toho moc nenamluví, ale umí. Jak dopadne souboj zelňaček? Tentokrát to bude polévka z kysaného zelí a smetana se v zelňačce trochu zdrcne, takže asi lépe dopadla Slávova verze. Napraví to hlavní chod – kuře na paprice s karlovarským knedlíkem. Všechno je výborné, jen Monika a Bohuslav by kuřecí stehna kvůli pohodlí před servírováním radši vykostili. Pecáky, velké koláče s povidly, tvarohem a drobenkou podle babiččina receptu, se poslední kuchařce též povedou, možná by to chtělo jen ochucenější tvaroh. A na závěr se dozvíme, kdo má nejlepší čich a rozpozná nejvíce vůní, co se přidávají do vín. Přes úspěch své večeře si Veronika myslí, že nevyhraje, protože prý byli i lepší kuchaři než ona. Co myslíte, je to pravda, nebo falešná skromnost?

Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.