Seriály a filmy

4. května 2016 19:00

Úkol týdne za trest? Chutná totiž jak plivanec!

Podnikatel v bezpečnosti a ostraze Michal (25) má v bytě klec na svého pitbula, snad v ní neskončí nějaký nespokojený host. Nebo tam šoupne „dijona“?

Michal působí zprvu jako ranař a všichni jsou proto zvědaví, jak zvládne vlastní vaření a jaký bude hostitel. V průběhu pořadu na sebe prozradí, že se narodil ve znamení Vah, ale jako váhavec se určitě necítí. A při vaření to dosvědčí. Michal není moc zkušený kuchař, přesto se klidně pustí do nevyzkoušených jídel a není to pro něj „žádná věda“. To platí o předkrmu, který je podobný tomu včerejšímu, pro někoho je jeho zapečený hermelín možná chutnější než ten Veroničin. Určitě je ho více… Hovězí polévku vaří Michal také poprvé, ale pustí se do toho s vervou. Opírá se o recepty, které si vylepil po kuchyňských skřínkách. Při vaření trochu láteří a nadává, což hosté slyší, protože kuchyni má v chodbičce a příchozí také hned ovane vůně vývaru a jídel, která na ně čekají. Michal nejvíce bojuje s úkolem týdne, který ho docela zaskočí – a hosty skoro porazí. Výsledek se totiž stane součástí Michalovy zábavy (a pomsty) s míčkem – „beer pin pongu“. Hlavním jídlem jsou zapečené kotlety na hořčici se šťouchanými bramborami, maso bude poněkud vysušené, ale propadák to není. Michal je v domácím prostředí mnohem přirozenější, snaží se, jeho večírek na Vinohradech bude zábavný, rozpustilý a zakončí ho pořádná porce dortu podle receptu Michalovy přítelkyně. Čtvrtý hostitel bere věci s nadhledem a z návštěvy si klidně utahuje. Když zapomene na příbory, komentuje to: „Že to neměli čím jíst? Klidně to mohli jíst rukama, masíčko se rozpadalo a koupelnu máme.“ A jestli nevíte, co je to dijon, tak se to dnes večer uprostřed salvy smíchu dozvíte…

Podívejte se, jak se Michal učil vařit.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.