Seriály a filmy

16. června 2016 19:00

V pátek jako ve fast foodu! Polévka z pytlíku, mražený štrúdl!

Nejstarší Jiří (62) překvapí též, ale ne zkušenostmi. Podává polévku z pytlíku a v mikrovlnce rozmrazí koupený štrúdl.

A konečně poslední večeře se podává u pátečního hostitele Jirky. Ten si celý týden pochutnával, jen té šlehačky se nemohl dočkat, a ostatní strašil tím, že vlastně vůbec nevaří. Jenomže jeho soupeři mu to nevěřili a mysleli si, že je chce jen překvapit. Je Jirka taktik, který ve finále všechny ohromí, nebo šel do soutěže jen tak z hecu a čeká, co všechno mu projde? Bé je správně. Jiří překvapí i tím, že má téměř o třicet let mladší ženu, věkový rozdíl je jedním z témat hovoru, protože Petra to má s partnerem zase obráceně.

A k čemu všemu se Jiří odváží v soutěži, kde lidé kontrolují, zda pečivo či nudličky v polévce jsou domácí? Polévka – drůbeží vývar s kapáním – bude z pytlíku a dezert je z mraženého polotovaru! I předkrm zní poněkud sarkasticky, je to „zapečená kaiserka na zeleninovém lůžku“. Je tedy jasné, že veselo bude i v pátek. Bude aspoň hlavní chod od autora? O maso dvou barev a lyonské brambory se hostitel opravdu pokusí sám. Zatím jsou Východočeši přející a klacky si pod nohy navzájem neházejí, jak se ale postaví k poslednímu menu? Dají Jiřímu nějaké kapky? A kdo to tento týden vyhraje? Síly jsou docela vyrovnané. Bude jeden šťastný výherce, nebo jich bude více? Konkurence je veliká…

A dorazí i maminka Simona, nebo už bude v porodnici? Dívejte se!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.