V Prostřeno! vyhodí hostitel Žanetu od stolu. Proč?

V pátek v Prostřeno! "bouchnou" všechny emoce a vyvrcholí střet mezi Pavel a Žanetou. Ta si totiž po Pavlových vtípcích, že jí otráví jídlo, přinese vlastní večeři a Pavel ji za to vykáže do vedlejší místnosti. Už v 18 hodin sledujte, jak tento týden plný střetů vyvrcholí!

Na poslední večeři se všichni těšili. Byli zvědaví na Pavla, jak se s rolí hostitele popere. Pavel často opakoval, že vařit neumí, a ostatní byli zvědaví, jestli je to pravda, nebo ne. Pavlovo menu jejich otázku rozřešilo – „rohlík se sýrem a vajcem, Muchomůrková Polifka, Čináááá poooo Českuuuuu, Myska Mlyka“– takové menu na důvěře opravdu nedodá. Pavel trochu vychladl a ke stolu pustil i Žanetu, která se rozhodla ho pořádně provokovat.

U stolu se ale Žaneta dlouho neohřála a poté, co vyndala ešus s donesenými řízky, ji Pavel od stolu zase vykázal. A tak se Žaneta navečeří v obýváku a také si například chvilku pospí…

Ještě se podívejte na video, kdy se Žaneta smála, až upadla:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.