Seriály a filmy

23. ledna 2017 19:00

Vaří blondýna! Musí dojít ke změně pořadí chodů!

Vysokoškolačka Tereza (23) se ráda směje, nejvíc ale vlastní nešikovnosti.

V úterý je veselo, vládne uvolněná nálada, ale dost se na jídlo čeká. Druhá hostitelka také studuje gastronomii. Své soupeře pozve do strašnického bytu, kde žije se spolubydlícím. I Tereza se rozhodla pro špenátový krém, soupeři tudíž budou mít s čím srovnávat. Nesnáší zahušťování moukou, nakonec je ale špenátový krém hustý až až. Kdo má polévku lepší? Jirka, nebo Terka? S cezením vývaru si Tereza docela užije, stejně jako s těstem při pletení a pečení domácích housek, kvůli nimž prohodí i pořadí chodů.

Blondýna peče housky

Cezení přes velký cedník do úzké nádoby kuchařku rozesměje skoro k slzám, v některých věcech si není moc jistá, to se týká třeba stahování kůže z lososa na tatarák. Je vidět, že hostitelka není moc zkušená kuchařka, věci jí občas padají z rukou, asi nemá v úterý před kamerou svůj den. Nakonec to ale s nadhledem nějak „vybere“, tatarák s kapary a koprem chutná kupodivu všem. Hlavní chod dal Tereze také zabrat, ale i panenka se švestkami a pyré s cizrny a bazalky se povede, prý je dokonce vynikající. Hostitelku během večeře potěší, když všeználek Filip neví, co je to želatina. A jeho asi zase potěší hostitelčiny mezery během výzvy. Co si soupeři vymyslí na Terezu, studentku hotelové školy? Bude muset vrátit index?

Chaos v kuchyni

Premiérové Prostřeno! od pondělí do pátku v 17.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.