Seriály a filmy

27. dubna 2016 08:00

Martina Čerňanská

Vdaná Simona koketuje s mladičkým Honzou

Simona chce mít všechno dokonalé a pod kontrolou jako svatby, které organizuje. Podaří se jí to ovšem? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Ač je Simona vdaná, s nezadaným Honzou koketuje, až ho občas přivede do rozpaků. Zato s Veronikou její vztahy ochladly. Poté, co včera Simona kritizovala její jídlo a jí se to moc nelíbilo, Veronika to hostitelce vrátí. Mlčí, nekomunikuje, ovšem Simona se ráda ujme slova. Organizuje svatby, co by si neuměla zorganizovat vlastní večeři? Budou někomu její řeči vadit? A co jídlo? Sladká brambora není na úvod ta nejlepší volba, přece jen nejsme na sladké brambory zvyklí. Gulášová polévka je přijata o něco lépe, aspoň Jan je rád, že je lepší než ta, co měl dnes k obědu. Název hlavního chodu – „trhané vepřové s uzenou omáčkou“ – vzbuzuje zvědavost, jde o jídlo, které Simonin manžel objevil někde v časopisu, a když ho doma uvařil, Simona „se z toho skoro zbláznila“. Do omáčky patří hodně bourbonu, ten se ale skoro vyvaří, přesto jídlo připadá soupeřům sladké a patrně se z něj ani nezblázní. Včera byly bramborové knedlíky, dnes jsou bylinkové noky. Nejjednodušší je dezert z mascarpone, který Simona hodnotí jako „jediný chod, na němž si pochutnala“. „Za mě super,“ hodnotí přesto svůj večer sebevědomá hostitelka, která by si dala deset bodů. Dostane je od někoho? Od Veroniky určitě ne, ta to vidí jinak a cítí se uražená.

Kdo je největší dohazovačka týdne?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.