Seriály a filmy

19. dubna 2016 19:00

Martina Čerňanská

Ve středu se budou v Prostřenu! probírat sexuální polohy. Jak si kdo užívá?

Jan se dal na sport a zdravou stravu, soupeřům ale skrytě naservíruje i konzervu! Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Jan říká, že relativně donedávna se moc nestaral o to, co a jak jí. V tomto směru prý vedl neukázněný život, už se sám sobě nelíbil, ale sport mu otevřel oči a on na sobě začal pracovat. Čeká nás u Honzy zdravá večeře? Ta se odehraje na stísněném prostoru jeho malého bytu ve Střekově, kde ale určitě udrží nervy na uzdě, jak si předsevzal. Jemu se něco takového jako včera Petře prostě nestane! Vařit bude v šátku, s klidem, nakonec ale venku předvede pěkně ohnivou show. První dva chody budou laděné dočervena. Na předkrm je „červené kuře“ po asijsku, a překvapením polévky z řepy je, že tento vyznavač zdravé stravy přidá do své polévky i vepřovou konzervu. Co na to soupeři? Přijdou na to? Dozví se to?

Možná je to i tou konzervou, ale soupeři mají po včerejšku uvolněnou a dobrou náladu, což platí též o Petře, ze které to už všechno spadlo. Hlavní chod – panenská svíčková s bramborovým kloboučkem – je na kořenové zelenině. Jídlo je chutné, ale bohužel studené. Proč si Láďa myslí, že panenka není vepřová, ale z hovězího? Ale kromě debat o jídle se budou opět probírat vztahy. Je jasné, že s moučníkem, který má zajímavý druhý název „pičky“, ještě bude hodně legrace. S těstem, které nevykynulo, jak má, sice musí poradit „přítel na telefonu“, ale je to smažený dezert, a tak to ani moc nevadí. A jak se z „božích milostí“ staly „pičky“? Prozradí nám to sympatický hostitel?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.