Veronika bude na hostitelku Andreu v Prostřeno! pěkně drsná. Až se rozbrečí

Prostřeno! Veronika má plán, jak zničit Andreu

K mladé mamince Andree (19) dorazí Veronika s bojovnou náladou a hostitelka se zhroutí. Veronika totiž dokáže pěkně nepříjemně zaútočit. Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Veronika se těší, až to Andree dnes všechno oplatí. A začne hned po příchodu provokativním dárečkem. V podobném duchu pokračuje i večeře s plněným hermelínem na předkrm, dalším vývarem, závitky, tentokrát z krůtího masa, na přílohu budou krokety a jako sladká tečka se u Andrey podává „meruňkový mls“.

Jídla není moc, ořechová omáčka k chutnému hlavnímu chodu potěší zejména Gábinu, která ráda ochutná něco nového.

Veroniku ale moc neuchvátila:

Veronika při šmejdění v podkroví hledá hlavně prach a špínu. Andrejka není až taková tvrďačka, jak se občas tváří, na vlastní kritiku reaguje pláčem, „bolí ji to u srdce“:

Také ji rozlítostní vzpomínka na babičku. A dámy to jdou zkontrolovat, protože Veroniku podezírají, že chce nenáviděné soupeřce zkazit celý večer.

„Promiň, ale čisto,“ usoudí. A řeč je aspoň na chvíli o něčem jiném. Odkud jsou partneři všech zúčastněných? Je řada na Gábině, aby řekla, kam až jezdí za svým milým. Co ji ale tak rozesmálo? Večeře jí přišla „jako z dobré restaurace“, Veronice naopak jako „hospodské jídlo bez nápadu“. A jsme ve vinařském kraji, půjde se tedy do sklípku! Kdo se umí nejlépe napít z juchaček?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!