Seriály a filmy

29. srpna 2016 19:00

Víme, jaké má nezadaný Radek nároky na přítelkyni! Dívejte se v úterý

Temperamentní Barbora (26) je zbrklá, ale nakonec to se ctí a pár muškami na kráse vybalancuje.

Co uvaří vedoucí směny italské restaurace? Italské menu? Spíš lehčí moderní všehochuť. Bára je usměvavá, temperamentní, spontánní, prý až zbrklá, a podle toho bude vypadat i průběh jejího vaření. Nechce nikoho trápit dlouhým čekáním jako včera. Přesto lehce nestíhá, navíc má pocit, že přesolila brambory, a ještě všechno lítá, co peří má. Hrnce jsou rozložené i po zemi, neztratí se Bára ve vlastním chaosu? Přinesou jí střepy a cákance od mixování hráškové polévky štěstí?

Chaos, střepy, hrnce na zemi

Když hosté dorazí, je už Bára zase rozesmátá, má prostřeno, je převlečená a nepůsobí vystresovaně. Úkol týdne má obsažen už v dezertu – hrníčkovém makovci se skořicovou zmrzlinou, bonusem tedy bude ledová káva. Kolem „vlhké buchty“ ještě bude hodně dvojsmyslné legrace. A pozor! Na předkrmovou paštiku budou játra foie gras a k nim karamelizovaná jablíčka na másle s redukcí z portského vína. Co na to hosté? Je to pro ně příjemné překvapení. Bára má ráda cibuli, proto je i součástí jejího hlavního chodu v podobě cibulovo-hořčičné omáčky, která doprovodí marinovanou vepřovou panenku se šťouchanými brambory. Panenka ve výsledku bohužel ale není růžová, je propečená až suchá. Sama Bára je výsledkem zklamaná, naštěstí to nebere nijak tragicky.

Hosté budou hledat poklad a pěkně se u toho zapotí

Jídlo ale není všechno, co se u stolu probírá. Radka zajímá, jak se pozná životní partner. To Bára ví… A kdo ještě nenašel toho pravého či pravou, může se u ní na zahradě alespoň zúčastnit hledání pokladu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.