Seriály a filmy

31. srpna 2016 19:00

Vinařská degustace poslepu mezi experty! Vítěz překvapí!

Distingovaná Simona (27) se také snaží, ale nálada byla lepší včera, na hosty padla únava.

Ve čtvrtek se v Břeclavi ve svém útulném a hezkém bytě plném fotek z cest těší na své hosty marketingová koordinátorka Simona. Je trochu nervózní z toho, že stále ještě neví, jaký je vlastně úkol týdne. Její netradiční menu ozvláštní mandle, které jsou jak v krémové polévce z pečeného česneku, tak i na pečeném stehnu s bylinkovou polentou. Na předkrm plánuje paštiku s vinným želé, další víno bude v hlavním chodu. Ale pečený česnek jí vybuchl v troubě! Bůhví proč, hostitelka nad tím kroutí hlavou a nechápe… Ale Simona si nějak určitě poradí.

Nedovařená polenta

Její prostírání zaujme více než málo dochucená paštika, polévka také úplně nepřesvědčí, příjemným překvapením je hlavní chod. Králičí stehna ještě obohatí opečená polenta a bramborová kaše se zeleninou. Co ale hosty nadchne, to je čokoládový koláč s jahodami, zatím prý asi nejlepší moučník z celého týdne. A dalším překvapením je, kdo vyhraje malou vinařskou degustaci naslepo mezi tolika experty na víno.

Vaří Radek svým přítelkyním?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.