Seriály a filmy

7. dubna 2016 19:00

Martina Čerňanská

Závist dorazila do Prostřena! a vyvolá pořádné dusno. Zneužívá Andrea sociálku?

U Andrey nejde ani tak o jídlo, u stolu přibyl další nepříjemný host – sestra Závist. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Poslední hostitelka Andrea se od ostatních Severočechů dost liší. Soupeřům nabídne francouzskou kuchyni a hlavně je pozve do rodinného domu, který je prostorný a komfortně zařízený. To šokuje především Radka, protože Andrea je dvojnásobná svobodná matka na úřadu práce a jemu vrtá hlavou, kde na to všechno vzala peníze. V závěru večera řeší, zda hostitelka nezneužívá sociálku a že je to vůbec všechno nespravedlivé!! Navíc mu Andrea už od začátku týdne leží v žaludku, protože si ho dovoluje kritizovat, umí mu odporovat a vůbec je nějaká moc chytrá a samostatná. Radek je k nezastavení a závist ho doslova ovládne. Nálada je na bodu mrazu.

Zlepší to bohatý předkrm se salátovými variacemi, francouzskými sýry a sušenou šunkou? Pórková polévka s řeřichou, boeuf bourguignon, bramborovo-celerovo-petrželové placičky a moučník „Hraběnka“? Ani Andree se všechny chody nepovedou na sto procent, ale o jídlo už stejně vůbec nejde… Hostitelka, která žila nějaký čas ve Francii, kde má zázemí, možná konečně udělá crme brlée takový, jaký má být. Aspoň si to slíbila a všichni se těší, že dezert ochutnají. Ale dočkají se ho?

Jistě všechny zajímá, jak to ve finále dopadne. Vyjde Radkovi jeho taktika, nebo se proti němu ženy opravdu spiknou, jak je nařkl? Kdo se bude smát naposled?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.