Seriály a filmy

29. června 2017 19:00

Prostřeno! Viktor nic nejí, a dokonce odmítne zábavu! K poklicím přijde i Linda!

Viktor nic nejí - Prostřeno!

Aktivní důchodkyně Jana (62) se celý týden drží a jen doufá, že se jí podaří pány udržet v klidu.

REPRÍZA Hektický a zcela nepředvídatelný průběh tohoto týdne snáší paní Jana, která je mnohem starší než zbytek skupiny a od čtvrtka i jediná žena u stolu, obdivuhodně. Na páteční finále dorazí také Linda. Asi si věří, že vyhraje… Ochutnat a posoudit poslední večeři ale přijde i její nepřehlédnutelný manžel Viktor, který včera nic nesnědl. Všichni už se těší, že se u Jany dobře a snad i v klidu najedí. A to se také stane, navzdory Viktorovým poznámkám i stálému nechutenství…

Chytrák Viktor

Karel se po včerejšku uklidnil, překvapí i mírným chováním. A pochutná si – a nejen on… Jana nachystá poctivou domácí kuchyni se spoustou dobrot. Po parmské šunce s melounem podává voňavý vývar s domácími nudlemi.

Jana - vizitka

Vrcholem poslední hostiny je losos na bylinkách s dobrými pečenými bramborami. Vše dobře osoleno a okořeněno tak akorát, v příjemném prostředí s milou hostitelkou. A protože si Jana hlídá linii, upeče zajímavý moučník bez mouky. Její „sladký sen“ je výborný jako celá večeře. Ocení Viktor aspoň dezert? Ten údajně považuje za největšího taktika Karla… Dojde na závěrečné vyříkávání? Komu se podaří stát se hostitelem tohoto nezapomenutelného týdne?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Sdílejte článek