Seriály a filmy

28. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Viviana málem utopila svého muže! Snad mu potom aspoň uvařila

Mladá maminka Viviana (30) má nejen krásné jméno, ale i prostorný příjemný byt s kuchyní, kde se umí otáčet.

Z druhé hostitelky vyzařuje klid a sebejistota, vaření je její koníček, kdysi se kuchařkou a servírkou dokonce vyučila. Dnes dvojnásobná maminka končí mateřskou dovolenou a k vaření má tudíž doma příležitostí také dost. Viviana si potrpí na domácí produkty – pečivo bude samozřejmě domácí. Hezky naservíruje chutný zeleninový salát s tuňákem, olivami, cibulí a vejci, který pochází ze Španělska, a pak je na pořadu další vývar. Který bude lepší? Ten úterní, nebo ten včerejší u Radky?

Ochutnávání poslepu

V tom se soupeři úplně neshodnou, zato v chvále na hlavní chod si vzácně notují. Vepřovým rolkám se šťouchanými bramborami dodá šmrnc pikantní náplň ze sušených rajčat a černých oliv. U stolu vládne celkem klid a pohoda, nakonec se hosté se zavázanýma očima pokusí čichem nebo chutí uhádnout, jaké suroviny a potraviny jsou před nimi na talíři. A nic nepokazí ani nepečený moučník, což je osvěžující ovoce s mascarpone.

Viviana málem utopila svého muže!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.