Prostřeno! Vladimír přivítá hosty v hájovně s asistentkou!

Myslivec Vladimír (66) pozve své hosty do hájovny. Po letech stresu miluje klid, samotu a zvěřinu. Ocení ji ovšem jeho hosté?

Vladimír vystudoval gymnázium a poté si udělal nástavbu na lesnické průmyslovce. Pracoval pro zahraniční obchod 25 let – nákup dřeva, dovoz dřeva pro nábytkářský průmysl. Poté pracoval pro hotel Four Seasons v Praze jako průvodce a osobní řidič. Nakonec se z rušné Prahy odstěhoval a nyní bydlí v hájence, kterou miluje. Do Prostřeno! se přihlásil sám, ovšem vše důkladně konzultoval se svou manželkou.

Podívejte se, kdo dělá Vladimírovi asistentku:

Jeho menu nemůže být jiné než zvěřinové. Nabídne nejen rozličné tataráky, ale také polévku z bažantích slepic, nadívané koroptve… Snad jen – že dorty z masa být nemohou. Jak se na jeho kouzlení v kuchyni dívají ostatní soupeři, a hlavně, jak neobvyklá jídla ohodnotí?

Podívejte se, jakou zvláštnost podává Vladimír jako hlavní chod:

Povede se Vladimírovi zaujmout nedostupnými kousky masa, nebo naopak spolustolovníkům zkazí chuť, protože lesní zvířátka jsou přece tak roztomilá? Je fakt, že o infarktové okamžiky nebude nouze. Sledujte Prostřeno! už ve čtvrtek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.