Prostřeno! Vladimír provede Julii masáž hrudníku!

Šlachovitý a svérázný borec Vladimir (31) pochází z Chorvatska a je kořením pražského týdne.

„Vítám vás ve svém spacím pokoji,“ utahuje si ze svého malého bytu v Čakovicích Chorvat Vlado, který mluví hodně a skoro bez přízvuku a pracuje jako IT. „Spolubydlícího mám, je to kocour Daniel,“ prozradí o svém soukromí. Co všechno ale objeví soupeři při šmejdění? Kuchyně, kde bude vařit, je moderní a prostorná. Bude se v ní připravovat mezinárodní, chorvatské i rodinné menu. „V žádném případě si nedovolím říct, že jsem dobrý kuchař,“ říká o sobě skromně poslední hostitel. V kuchyni se ale pohybuje s jistotou a pěkně mu to odsýpá. Vladimir není žádná leklá ryba, soupeři se proto připravují na to, že je čeká „jedna velká show“. Prostírání u Vlada je chlapsky strohé, bez ubrusu, přípitek je překvapivě nealko.

Sebeobrana

A opět je to Vojta, co zase něco nejí – tentokrát žampiony. Ostatním přijde ostrý předkrm chutný, ale postrádají v něm parmazán, který byl uveden v menu. Kromě hub si nakonec pochutná i Vojtěch, dokonce chce přidat. Fazolová polévka „pasulj“ je chutná, sytá a hodně hustá. „Hlavní chod (roastbeef s pepřovou omáčkou, rozmarýnové brambory) podle mých očekávání nedopadl, zklamal jsem především sám sebe,“ přiznává hostitel nad tužším masem, ale omáčka i brambory jídlo nakonec zachrání. A co především zachrání kuchařskou čest posledního hostitele, to je dezert „maminčiny kostky“. Vlastně jsou to Míša řezy, tak jak mají vypadat, s pěknou vrstvou čokolády a podle Julije asi nejlepší dezert týdne. Vladimir je férový a při večeři na sebe práskne, že nestihl úkol týdne. Bude mu to mít někdo za zlé? A co čeká hosty jako zábava? Další užitečný kurz, tentokrát sebeobrany, protože to je jeden z mnoha Vladových koníčků. A třeba by se mohl i někdy hodit. I když radši ne…

Není to špatné

Kdo ze soutěžících se uvolí dělat figuranty? Najde se mezi nimi nějaký taktik? A kdo to nakonec v Praze celé vyhraje? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.