Seriály a filmy

29. listopadu 2017 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno! Vláďovi se nedaří! Spraví to nevšední zábava s bagrem?

Ani dětem by to neuvařil- Prostřeno!

Bagrista Vladimír (30) má ve čtvrtek smůlu. Zradí ho trouba a jeho menu návštěvu nikterak nezaujme.

Ve čtvrtek předvede, co dovede, bagrista Vladimír, zadaný tatínek dvou dětí. Bydlí v menším bytě a v kuchyni má sice smělé plány, jenže toho právě moc nepředvede, nijak zvlášť se mu nedaří. Přitom u stolu bývá kritický a hodně věcí mu také nechutná, hlavně rajčata, ty na jeho klasickém menu se dvěma roládami nenajdeme. První toust, sendvič s krůtím masem, připadá soupeřům do kulinářské soutěže moc obyčejný. Vláďovi ale nevyjdou ani další chody: cibulová polévka nikomu nechutná, nejlepší je asi hlavní chod – „vepřové závitky se slaninou a šťouchanými brambory“, katastrofou je však sladká tečka, v tomto případě spíš tečka černá.

Něco tady smrdí

Šlehačkovou roládu totiž spálí čtvrtý amatérský kuchař na uhel, nějak nevychytal vlastní troubu, a tudíž podává náhradní variantu. Naštěstí mu zbyla šlehačka a sežene jahody. Vždyť na jahodách se šlehačkou přece není nic špatného, ve Wimbledonu se po nich můžou utlouct… Budou mít hosté pro takovou improvizaci pochopení? A spraví všechno zábava s bagrem? To je přece také docela nevšední zážitek, možná i klukovský sen…

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Vláďovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek