Prostřeno! Vojta bydlí v domě s devíti kamarády!

Deset kluků v jednom domě - Prostřeno!

Operátor call centra Vojtěch (25) je nadšený sportovec a žije ve sdílené domácnosti jak z amerického seriálu.

Středeční večeře se bude podávat u mladého operátora call centra a lyžařského instruktora Vojty. Ten žije v domě spolu s devíti dalšími mladíky, dům by to byl celkem komfortní, ale přímo si žebrá o generální úklid. Kluci to ale asi neřeší, Vojta líčí svůj život jako takový nepřetržitý mejdan, zatím mu prý o nic nejde a takhle mu to vyhovuje. Vojta také straší tím, že skoro vůbec nevaří, a prázdné krabice od pizzy tomu nasvědčují. Tentokrát mu ale s jeho jídelníčkem radily starší sestry a on na jejich doporučení myslí, stejně mu ale všechno stoprocentně nevyjde. Středeční večeře má k dokonalosti docela daleko. Danka nejí žampiony, které jsou hlavní částí předkrmu, ale zjistíme, že toho nejí už docela hodně a Vojtu zajímá, jak to tedy má. Také nezná dýňovou polévku, ale dá si jen pár lžiček, protože žádná láska na první ochutnání z toho u ní také nehrozí. Ostatní ale polévku docela chválí a Tomáš se ukáže jako hodně tolerantní host.

Vojta v kuchyni

Vojtovi se ale bohužel moc nepovede hlavní chod. Všichni se těšili na steak se šťouchanými bramborami, jenže vepřová panenka se nedá skoro ukrojit, také se na jídlo čeká. Na povrchu má vepřové tak vypečenou kůrčičku, že křehká Dorota nemá ani sílu sama sousto uříznout, někdo si ale přidá smetanovou šafránovou omáčku. Bude s Vojtěchem alespoň legrace? Bude, Vojta pro své hosty připravil akční bojovku, která se zčásti odehraje v exteriéru na zahradě. Dal si s ní práci a hosty pobaví. Jak dopadne sladká tečka, vaflové jednohubky? Maličké, trochu suché a s domácí marmeládou.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Vojtěchovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek