Seriály a filmy

28. července 2016 16:15

Vrátí Giorgio Katce facku? Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli!

„Přišli s dobrou náladou a odejdou s ještě lepší náladou,“ prorokuje hostitel, u něhož se odehraje letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře. Lukáš zatím netuší, že poteče i hodně slziček…

Tuhle mladou a pestrou partu dobrých amatérských kuchařů z Moravskoslezského kraje budou mít diváci ještě v čerstvé paměti. Je to teprve pár týdnů, kdy letos v červnu výherce, policista Lukáš, své hosty doslova nadchnul a odnesl si, ač vegetarián, krásných padesát tisíc korun. Soupeřům nabídl - kromě spousty dalších dobrot - candáta (recept najdete zde ). A právě v Lukášově útulném domečku na kraji Havířova se Moraváci ze severu znovu sejdou. Stejně si to slibovali… Lukáš se už moc těší na Itala Giorgia, se kterým je v kontaktu, ten ale někde mešká. Dorazí živelná Kateřina, co dala Italovi několik pohlavků kvůli akvarijní rybičce a polévku servírovala v hrnečcích s brčkem. Přijde i šikovná Nikola. A co středoškolák Martin, složil úspěšně maturitu? Když Giorgio konečně dorazí, připomíná boxera Rockyho. Trochu se na Kateřinu vyzbrojil, asi nechce schytat další facku. V té mikině s kapucí se ale zapotí, protože nás čeká krásný den. Sledujte letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře, poslední červencovou neděli v 17.35!

Giorgio se na Katku vyzbroji! Přišel v boxerských rukavicích.

Co všechno si musí hosté vyříkat z minula a co potřebuje reparát? Tak určitě to bude ona ubohá rybička, vylovená žíznícím Giorgiem z akvária do jeho skleničky. Bylo to samozřejmě z hecu, protože Giorgio je šoumen, ale je to rybička Katčina autistického syna, který by něco takového nepochopil. Naštěstí se jí nic nestalo… Další facka tehdy padla při zábavě, Katka Italovo chování brala jako sabotáž svého večírku.

Co si myslí ostatní o Katky fackování?

Tak tihle dva budou v neděli poprvé (a asi naposled) vařit společně. Giorgio doufá, že to proběhne hladce. Nejprve ale musí odložit boxerské rukavice, ve kterých bojovně přišel, protože nevěděl, zda „Kateřina nemá špatný den“. Bude smažit rybičky a v cizí kuchyni, kde nemůže najít příbory, to se svéráznou a tvrdohlavou Katkou jednoduché mít nebude. A protože „Ital nezná ten zázrak“, Giorgia čeká ještě vepřo-knedlo-zelo za asistence Nikoly – nezadané sympaťačky, co umí vařit tak, „že by se hned mohla vdávat“. Na tak výživný pokrm je venku sice vedro, ale po osvěžení v bazénku si na něm všichni pochutnají, přestože dostanou houskový knedlík z polotovaru.

Lukáš a nejmladší Martin se znovu pustí do čokoládového fondantu (recept najdete zde) . Do přípravy dezertu se chlapcům vloudí malá chybička, uvidíme, zda ovlivní výsledek a moučník se povede jako poprvé. Dalším z reparátů z vaření bude Katčina rajská polévka (recept najdete zde), kterou hosté minule srkali brčky z hrnečků. Jaká bude tomatová polévka v Lukášově pojetí? Chlapská, pikantní a ze solidarity i recese opět v hrnečcích!

Nikola si pomočila šaty!

Co dalšího nás čeká? Například konfrontace s názory z internetu nebo vyrovnávání se s popularitou po odvysílání pořadu i jaká humorná nedorozumění z toho vyplynula. Všichni se mají rádi, proč se tedy uprostřed smíchu objeví také pláče, až má Nikola šaty „celé pomočené“? Jsou to slzičky dojetí. A je to překvapivě ranařka Kateřina, kterou bývalí soupeři několikrát dojmou. Za srdce ji vezme hlavně Lukáš svým nečekaným dárkem. „Mám ráda, když jsem v dobré společnosti. To poznám tak, že si nemusím dávat pozor na to, co řeknu,“ vyzná se. Co se dozvíme při lámání chleba? A komu tentokrát ostatní upřímně přejí desetitisícovou poukázku na nákup libovolné elektroniky?

Sledujte letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 31. července v 17.35 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.