Seriály a filmy

14. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Všichni si budou navzájem pomalovávat obličeje jako malé děti!

Jak prosté: Žaneta (24) pozve soupeře do uklizeného bytu a uvaří jim dobrou večeři

V úterý hosty u sebe doma přivítá pořádkumilovná Žaneta, která se snaží soupeře po včerejšku potěšit. A hosté se opravdu cítí jako v pohostinné oáze. Pozorná hostitelka si po předchozím šoku u Petra hodně zakládá na uklizeném bytě a v jejím náchodském domově je opravdu příjemně. Má výhodu, že vaří po Petrovi a že svůj hlavní chod, který se v určitých variacích během týdne zopakuje, dovede skoro k dokonalosti. Soupeři si na kotletě s fazolkami a opečenými brambory pochutnají a pořádně se najedí.

Diskuze o včerejším bordelu

Ani předkrm, který je určitou obdobou známého italského salátu caprese s tousty, a brokolicovou polévku s krutony nikdo moc nekritizuje, hezký servis potěší i oči hostů. Místy prostořeká Žaneta v úterý prostě ví, co dělá, ani nervozita ji nijak nerozhodí a sladká tečka její večeři také nepokazí. Ani Žanetin večer se ale neobejde bez kritiky, k Honzovi se tentokrát přidává i Petr, který je po svém včerejším propadáku poněkud uražený a zklamaný. Žaneta z toho má ale spíš legraci a srandu si udělá i ze svých soupeřů, kteří si v rámci zábavy pomalují obličeje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.