Vyhraje Zdeněk Pohlreich Prostřeno!? Dnes bude rozhodnuto

Šéfkuchař Khanh Ta se s vietnamskou kuchyní důkladně seznámil během stáže v Culinary Arts School v Saigonu a během práce v rodinných Hanojských bistrech.

Páteční hostitel Khanh Ta vaří skvěle a jeho restaurace Taro má renomé mezi gurmány. Obstojí ale také před dalšími profíky?

Jaroslav Sapík se například přizná k tomu, že kdyby mu před dvaceti lety kdokoliv nabídl vepřové s melounem, dostal by přes hubu. Ovšem Khahn Ta si právě za tuto kombinaci vyslouží pochvalu.

Podívejte se na reakci pana Sapíka na videu:

Zdeněk Pohlreich se mladého kuchaře snaží, jak jinak, pořádně rozhodit. Tvrdí, že bude strhávat body za hlemýždí tempo, a také nadhodí, že by měl mezi večeří a snídaní alespoň malou pauzu… Václav Frič se Khahn Ta zastává, protože právě tyto řeči prý znervózňují nejvíc.

Podívejte se, jak se Zdeněk snaží Khanha rozhodit:

Asi za odměnu si pak Fričoun může vyzkoušet přípravu vietnamských knedlíčků. Prý kdyby jich udělal ještě 500 dostane to do ruky.

Podívejte se. jak Václav Frič dělá vietnamské knedlíčky:

Dívejte se na premiérové Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.