Seriály a filmy

22. listopadu 2014 10:49

Martina Čerňanská

Zábavná amatérská gastronomická show PROSTŘENO!

Kdo přijde na večeři? aneb 5 lidí, 5 dní a 60 tisíc pro nejlepšího hostitele týdne. Zábavná amatérská gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 12. rokem. Pořadem provází od počátku oblíbení herci a moderátoři Václav Vydra a Jana Boušková.

V premiérové sezoně Prostřeno! se hraje o desítky tisíc korun a bojuje se i o hlasy diváků

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční, exotická i experimentální! To je už od roku 2010 fenomén televizních obrazovek – Prostřeno! Amatérští kuchaři z celé České republiky mají i nadále šanci na hlavní výhru pro nejlepšího hostitele – 60 tisíc korun, kterou získají díky uznání a hlasům soupeřů.

Nově mají ale i další důvod k předvedení toho nejlepšího, co u plotny umí. Do bodování svým hlasováním zasáhnou také diváci, kteří rozhodnou, kdo z pětice hostitelů si nejvíce zaslouží odměnu 10 tisíc korun. V případě shodné volby soupeřů s hlasujícími diváky o nejlepším hostiteli, si tak vítěz může v součtu odnést až 70 tisíc korun! To už je výzva, kterou stojí za to přijmout! A s prázdnou neodejdou ani hlasující diváci, jeden z nich vždy získá 10 tisíc korun.

V premiérové sezoně jde o hodně! Předveďte to nejlepší z vašeho kuchařského umění, překvapte své soupeře, získejte si sympatie diváků a výhra v podobě 60 tisíc, 10 tisíc nebo dokonce 70 tisíc korun může být vaše!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.