Seriály a filmy

6. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Záchod nesplachuje! Hosté si musí sami umýt nádobí a prostřít!

Skladník Lojzík (21) se trochu přecenil a hosté si radši umyjí sklenice a nádobí a pro jistotu si u něj dají pořádného panáka.

Lojzík není moc zkušený kuchař, i když vaří rád, naučil se to od maminky, která ho nabádala, aby se nepouštěl do nevyzkoušených věcí. A měl ji poslechnout, protože například s játrovými knedlíčky, byť z koupené zavářky, si neví moc rady. Masová směs s rýží, což je hlavní chod, mu dá taky trochu zabrat, kousky drůbežího masa jsou větší a poněkud bez chuti, Lojzík se přizná, že prý maso s naloženými kapiemi neumí ani moc nakrájet.

Lojzík vaří

Šunkové retro rolky na předkrm ani moc rolky nejsou, chybí v nich šlehačka, nejlepší z celého menu je moučník, hutný, ale chutný krupicovo-tvarohový koláč s ovocem. Jídlo je sice podprůměrné, horší je ale prostředí. Lojzík je z malého hospodářství na venkově, miluje zvířata a s pořádkem a hygienou je poněkud na štíru. Hostům se nelíbí špinavé nádobí, upatlané skleničky, letité hliníkové příbory ani nejsou kompletní, záchod nesplachuje a páchne… Soupeři jsou ale hodní a místo remcání se nakonec dají do uklízení – něco si sami opláchnou a celkově to Lojzíkovi ani nedají moc „sežrat“. Nakonec je to docela zábavný večer, k čemuž přispěje i návštěva u roztomilého telátka a ochutnávka čerstvě nadojeného kravského mléka. Ukáže se, že Blanka nejí nejen maso, ale nesnáší i mléko a šlehačku. Co ta Blanka vlastně jí?

Krmení telátka

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.